Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Neplaťte hypotéku, BEMETT ji zaplatí za Vás

V novém roce přichází společnost BEMETT, a.s. s novinkou v oblasti financování Vašeho nového bydlení. Pokud do ledna 2009 uzavřete smlouvu na některý z volných bytů na Praze 10 v Uhříněvsi, budeme za Vás hradit úroky z vyčerpané části Vašeho hypotečního úvěru, a to až do dokončení výstavby. Navíc jako bonus od nás získáte parkovací stání v hodnotě 80.000Kč zdarma, které rozdáváme až do konce února.

Výstavba tří obytných domů v Uhříněvsi je v plném proudu. V současné době je hotová hrubá stavba a probíhají vnitřní práce. Celý projekt bude dokončen na jaře 2009. Nepropásněte jedinečnou šanci a využijte naší speciální nabídky financování.

Popůvky: stačí zaplatit pouze 10% kupní ceny

Uvažujete-li o koupi nového bytu v projektu Popůvky u Brna, ale vzhledem k současné situaci, kdy neustále rostou úroky hypotečních úvěrů a banky požadují při půjčce na nové bydlení větší příjmy, si nejste jistí, zda to není pro vás finančně náročné? Společnost BEMETT, a.s. má pro vás řešení: zaplaťte pouze 10% kupní ceny a zbytek až po dokončení. Tento způsob financování Vám pomůže ušetřit až 74.500Kč na úrocích z rozčerpané částky hypotečního úvěru (které by jste v průběhu výstavby platili bance) a také nabízí maximální zajištění Vaší investice.

Navíc pro všechny, kdo uzavřou kupní smlouvu na byt v projektu Popůvky do 28.2.2009, máme připravený bonus: parkovací stání v hodnotě 100.000Kč zdarma.

Novoroční akce na Ramzové

Počátkem ledna si společnost BEMETT, a.s. pro všechny nové klienty, kteří zvažují koupi horského apartmánu na Ramzové v Jeseníkách, připravili novinku v oblasti financování. Zaplatíte pouze 10% z kupní ceny a zbývající část uhradíte teprve až po dokončení výstavby. Tím Vám můžeme nabídnout maximální zajištění Vaší investice. Nové výhodnější financování není jedinou novoroční akcí: v období od 5.1.2009 do 28.2.2009 ke každé uzavřené smlouvě na apartmány v projektu Ramzová, získáte bonus v podobě parkovacího stání v hodnotě 90.000Kč zdarma. Ramzová v Jeseníkách je skvělým místem pro Vaši dovolenou, ale také výhodnou finanční investicí. Tak neváhejte a využijte naší novoroční nabídky, akce platí do konce února 2009.

Zveme Vás na návštěvu vzorového bytu na Praze 9 - Vinoři

Přijďte se podívat do Vinoře, kde se blíží ke konci výstavba nízkopodlažních bytových domů. V naší nabídce je posledních šest volných nadstandardně vybavených bytových jednotek 2+kk a 3+kk s balkonem, o výměře 68 – 80 m2. Byty budou k nastěhování v lednu 2009. K této příležitosti jsme se společností JN interiér otevřeli vzorový byt, kde se můžete vše prohlédnout na vlastní oči. Nepropásněte jedinečnou příležitost a navštivte Vinoř na Praze 9.

Návštěvu vzorového bytu si můžete domluvit na telefonním čísle: 257 289 311.

Doprodej posledních 8 bytů na Praze 9 - Vinoři s výraznou SLEVOU !

Projekt 167 bytů, který je situován na severovýchodní okraj Prahy 9 - Vinoře, je těsně před svým dokončením, byty budou hotové a k nastěhování ještě do konce roku 2008.

Pro doprodej posledních volných bytů připravila společnost BEMETT, a.s. výrazné slevy: 238.000 až 319.000 Kč na bytovou jednotku. V nabídce je posledních 8 volných bytů 2+kk a 3+kk o výměře 68 - 91 m2, s balkonem a ve vyšším standardu vybavení (např. plovoucí podlahy, obložkové zárubně, závěsná WC, atd….)

Na podzim 2008 došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB bankou a společností BEMETT

Tento týden došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB, a.s. a společností BEMETT, a.s., a to na projektové financování výstavby dvou projektů horských apartmánů v Deštném v Orlických horách a v Jeseníkách na Ramzové. BEMETT tak může nabídnout nejen pestrou škálu horských apartmánových bytů, ale především garance silného bankovního ústavu, který se bude podílet na spolufinancování obou projektů.

Nové financování

Hledáte nové, vlastní bydlení? Je pro vás jediným řešením vzít si hypotéku? Zdá se Vám, že platba nájmu či pronájmu Vašeho stávajícího bydlení a zároveň splácení úroků z rozčerpané hypotéky je finančně náročné? Máme pro Vás řešení: společnost BEMETT, a.s. přichází s novým a výhodnějším způsobem financování. Kupte si byt v projektu Popůvky u Brna a neplaťte po celou dobu výstavby žádné úroky, ale až těsně před dokončením projektu. Ušetříte tím na úrocích až 74.500 Kč.

BEMETT, a.s. Vás zve na návštěvu vzorového bytu v Popůvkách u Brna

Přijďte se podívat do Popůvek, kde probíhá výstavba bytů v rodinných dvojdomech. První část realizovaného projektu bude dokončena na sklonku roku 2008, na podzim 2009 bude bytový komplex, který je zasazen do pozvolného severovýchodního svahu, dokončen celý. Pro všechny nové potencionální klienty otevřela společnost BEMETT, a.s., ve spolupráci s firmou JN interiér, vzorový byt, kde si vše můžete prohlédnout na vlastní oči. Návštěvu vzorového bytu v Popůvkách u Brna je možné si domluvit na telefonu 739 592 847.

Konečně ve svém

V současné době rostou nové byty a domy jako houby po dešti. Nabídka novostaveb developerských společností je opravdu široká - od bytů 1+kk až po luxusní byty s předzahrádkami, terasami, řadové domky, rodinné domy a vily. Některé z developerských společností své produkty zaměřují především na mladé lidi, kteří hledají první bydlení. Přesto velká část této cílové skupiny zatím dává přednost bydlení v pronajatém bytě. Otázkou je, jestli se to stále vyplatí.

Uhříněves se rozroste o tři nové bytové domy

Výstavba, kterou společnost BEMETT, a.s. zahájila na jaře tohoto roku, roste jako z vody. V městské části Uhříněves, v lokalitě podél ulice V Kuťatech, nedaleko zámku, vyrostou tři čtyřpodlažní bytové domy s výtahem.

BEMETT zve na hory

Léto začíná. Teplé a slunečné dny lákají k vodě. Ti, co ještě nemají naplánovanou dovolenou, přemýšlí, kam by v létě vyrazili. Co třeba na hory? Využijte možnosti pronajmout si apartmán v osadě Ramzová, kde společnost BEMETT, a.s. v roce 2006 dokončila výstavbu horských apartmánů. Naleznete je na jižním svahu, přímo pod lesem a díky jejich umístění se Vám naskytne neopakovatelný výhled na hřebeny hor.

Výstavba I. etapy bytových domů v Praze 9 - Vinoři je ukončena

Developerská společnost BEMETT, a.s. dokončila I. etapu výstavby bytových domů v městské části Praha 9 - Vinoř, čítající 58 bytů. Na severovýchodním okraji Prahy 9, v blízkosti Vinořského zámku a Ctěnického háje, v klidné lokalitě „Na Dlouhých“, vyrostl bytový komplex tvořený bytovými domy, které plynule navazují na stávající zástavbu městské části. Součástí nového obytného souboru bude také park, který nabídne možnost relaxace a odpočinku jak novým, tak i stávajícím obyvatelům.

1 2 3 4

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 3,4 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.