Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

Podzimní akce v Popůvkách u Brna

Na začátek školního roku jsme pro Vás připravili následující podzimní akci: nyní při koupi nového bytu v rodinných dvojdomech v Popůvkách získáváte jako bonus ZDARMA dvě parkovací stání v celkové hodnotě 100 000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Akce PRODLOUŽENA do 31.10.2008.

Kupte si byt a ušetřete až 74.500 Kč

Přemýšlíte o koupi nového bydlení, ale nemůžete si dovolit, nebo nechcete splácet nájem či pronájem stávajícího bydlení a zároveň úroky z rozčerpané hypotéky na nový byt bance? Máme pro Vás řešení. Pokud si vyberete některý z právě realizovaných bytů v projektu Popůvky u Brna, stačí Vám složit pouze rezervační poplatek a částku min. 10% z kupní ceny. Ostatní prostředky čerpané z hypotéčního úvěru uhradíte až těsně před dokončení výstavby. Ušetříte tak až 74.500 Kč na úrocích z rozčerpaného úvěru, které byste jinak zaplatili bance.

Pokud Vás tato nová možnost financování zaujala, podrobnější informace Vám rádi sdělíme na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

Navštivte nově otevřený vzorový byt v Popůvkách u Brna

Srdečně Vás zveme na prohlídku dvou vzorových bytů v projektu Popůvky u Brna lokalita "Nad Rybníkem". Výstavba obytného souboru, kterou pro nás realizovala společnost VCES, se blíží ke konci a první z bytů budou dokončeny již v zimě letošního roku.

Návštěvu vzorového bytu je možné domluvit buď na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

Více o projektu Popůvky u Brna.

Prodlužte si léto

Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejznámějších horských středisek Jeseníků. Pro letošní "babí léto" připravila naše společnost komfortní ubytování v horských apartmánech v lyžařském a turistickém centru Ramzová se speciální SLEVOU 20% na last minute do konce září 2008.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce horských apartmánů Ramzová nebo Vám je rádi sdělíme na tomto telefonním čísle: 549 210 639.

Speciální akce - Hypotéka s úrokovou sazbou 4,99%

Ve spolupráci s naším finančním partnerem, společností Hyposervis, jsme pro naše klienty připravili speciální nabídku Hypotéky s úrokovou sazbou 4,99% při 5 letém fixačním období. Více informací o tomto produktu Vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

STANDARD+ nyní v základní ceně

S koncem dostavby II.etapy ŘRD a bytů se zahrádkou v Popůvkách u Brna dochází k navýšení standardu u neprodaných bytů. Nyní můžete získat nejen nové bydlení, ale zároveň ušetřit finanční prostředky za klientské změny.

Více informací k nabízenému STANDARDU+ Vám rádi poskytnou naši obchodníci.

Popůvky u Brna - zahájen prodej III.etapy

Dnes byl zahájen prodej třetí a zároveň poslední etapy ŘRD a bytů v Popůvkách u Brna, lokalita "nad Rybníkem". V nabídce naleznete ŘRD 4+kk s pozemkem a byty 3+kk v 1.NP s předzahrádkou, nebo naopak 3+kk v 2.NP s balkónem.

V průběhu prázdnin nabízíme nové ŘRD a byty za zaváděcí ceny!

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost. Více informací naleznete na stránce projektu.

Popůvky u Brna: Projektové financování od KB

V květnu 2008 došlo k podpisu smlouvy mezi Komerční bankou a naší společností, a to na projektové financování výstavby v lokalitě Popůvky u Brna. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Nové apartmány na Ramzové

V létě 2008 započne výstavba nových horských apartmánů. Objekt, který pro nás realizuje stavební společnost VCES, bude čítat 30 bytů. Milovníky lyžování a snowboardingu určitě potěší, že v těsné blízkosti se nachází vleky o délce 450 a 500 metrů provozující i noční lyžování. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími sedmnácti lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí.

Více o projektu naleznete na stránce projektu Ramzová.

Zveme Vás do Chrlic - navštivte vzorový byt

Přijďte se podívat do Chrlic. Výstavba obytného souboru, kterou pro nás realizovala společnost VCES a.s., je u konce. V nabídce je už jen několik posledních volných mezonetových bytů 4+KK. Naše společnost při této příležitosti otevřela pro všechny své potenciální zájemce vzorový byt, kde si vše můžete prohlédnout na vlastní oči.

Návštěvu vzorového bytu je možné domluvit buď na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

Více o projektu Brno - Chrlice.

Hypoteční PRÁZDNINY na 1 rok ZDARMA !

Pro nové klienty jsme připravili speciální nabídku financování*. Jedná se o hypoteční úvěr s možností odložení splátek až o 1 rok, a to již ve fázi prvního čerpání. V průběhu výstavby tak nebudete muset platit žádné úroky z rozčerpané části hypotečního úvěru a následně, po dobu ročního odkladu, ani žádné měsíční splátky. Ušetřené prostředky tak můžete využít například na zařízení Vašeho nového bytu.

Kompletně zařízený horský apartmán 3+kk (70 m2)

Novostavba posledního kompletně zařízeného horského apartmánu 3+kk (70 m²) s terasou a výhledem na hřebeny Jeseníků. Apartmán se nachází na jedinečném místě u lesa, přímo vedle sjezdovek, s možností nočního lyžování.

Celkově se Ramzová může pochlubit 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Pro vyznavače bílé stopy je ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru.

Apartmán je ihned k dispozici, nabízíme i možnost prohlídek. Pro více informací nás kontaktujte.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: k posledním bytům 4+kk v Chrlicích garáž ZDARMA

Při zakoupení některého z posledních mezonetových bytů 4+kk v Brně - Chrlicích získáte jako bonus garážové stání ZDARMA. Tato speciální akce platí při uzavření nové smlouvy od 1.3.2008 do 30.4.2008.

Více informací o projektu
Brno - Chrlice.

Nepropásněte tuto
jedinečnou příležitost.

Horské apartmány Ramzová v Jeseníkách: II.etapa

Dnes byl zahájen prodej druhé a zároveň poslední etapy horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk v třípodlažním objektu přímo pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. Ramzová se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Byty jsou vhodné jak pro milovníky zimních či letních sportů, tak také jako investice.

Více informací o projektu
Ramzová v Jeseníkách.

Hypoteční prázdniny na půl roku ZDARMA

Společnost BEMETT přichází s novinkou v oblasti financování Vašeho nového bydlení. Pokud nyní uzavřete smlouvu na některý z bytů nebo domů v Popůvkách u Brna, budeme za Vás platit hypotéku až do samotné kolaudace a předání bytu.*. Tato akce je časově omezena a platí pouze do konce dobna 2008**.

AKCE PRODLOUŽENA DO KONCE DUBNA 2008 !

1 2 3 4 5 6 7 8

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.