Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

V Brněnském projektu na Slatině zbývají poslední byty

V projektu nejlevnějšího nového bydlení v Brně zbývá v polovině prázdnin už jen posledních 14 volných bytů. Byty jsou kompletně dokončeny a připraveny ihned k nastěhování.

Více informací o projektu:
Brno - Slatina .

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.Brno-Slatina - byty v domě D jsou dokončeny a připraveny k nastěhování

V tomto týdnu byl vydán kolaudační souhlas na dokončený dům D v Brně-Slatině. Byty se postupně začínají předávat novým klientům. Pro případné zájemce je zde k dispozici ještě posledních 10 volných bytů ihned k nastěhování.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Brno - Slatina .

Brno - Slatina: stavíme pro vás dům “C“ !

V minulých týdnech došlo k zahájení výstavby další etapy obytného souboru v Brně-Slatině, lokalita. Nový objekt, tentokrát bytový dům “C“, pro nás znovu realizuje stavební firma VCES a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce Brno - Slatina: průběh výstavby .

Brno - Slatina, poslední volný byt se slevou 5%

Chcete si pořídit nový byt v Brně za nejnižší cenu, jaká je dnes na trhu? Využijte možnosti získat poslední nový byt 2+kk v Brně-Slatině, v objektu B, navíc se slevou 5%. Tato akce je časově omezena a platí do 31.5.2012.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Brno - Slatina .

Brno - Slatina: nově v nabídce dům C

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem C v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk (26 až 67 m².) za ceny od 30.500 do 35.500 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 21 až 39 m².

Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: konec roku 2012

Více informací o projektu:
Brno - Slatina .

Pořiďte si byt v lednu ještě za loňské 10% DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Všem klientům, kteří uzavřou v průběhu ledna 2012 novou smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám ještě v lednu nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 10% DPH.

Nákup bytu je nejvýhodnější za šest let. Hypotéky mohou dál zlevnit

Domácnosti nyní splácejí své bydlení rychleji než před rokem. Hypotéky každý měsíc zlevňují, trend může pokračovat i příští rok. Propad cen bytů se podle expertů už začal zastavovat, menší byty dokonce mírně zdražují.

Celý článek naleznete zde.

Apartmány Deštné - TOTÁLNÍ VÝPRODEJ !

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ! posledních 8 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách se SLEVOU 20%. Nyní si můžete apartmán pořídit v ceně již od 950 tisíc Kč včetně DPH. Navíc, pokud se nákup rozhodnete financovat 100% hypotékou, se měsíční splátky pohybují již od 5.000 Kč. Chcete být i na horách jako doma nebo naopak investovat své finanční prostředky ? Tak neváhejte a využijte tuto jedinečnou akci !

Více na stránce projektu Deštné v Orlických horách .

Navštivte nově otevřený vzorový byt v Brně - Slatině

Srdečně Vás zveme na prohlídku vzorového bytu v projektu Brno-Slatina. Výstavba první části obytného souboru, kterou pro nás realizovala společnost VCES, je již zkolaudována, a poslední volné byty jsou tak ihned k nastěhování.

Návštěvu vzorového bytu je možné domluvit buď na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

Více o projektu Brno - Slatina.

Brno - Slatina: nově v nabídce dům D

Dnes byl zahájen prodej v pořadí již třetího nového domu označeného písmenem D v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk až 3+kk (23 až 73 m².) za ceny od 29.000 do 35.000 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 23 až 38 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

ZAVÁDĚCÍ CENY - 5% sleva na prvních 10 bytů!

Více informací o projektu:
Brno - Slatina .

1 2 3 4 5 6 8

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.