Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.Brno-Slatina - byty v domě D jsou dokončeny a připraveny k nastěhování

V tomto týdnu byl vydán kolaudační souhlas na dokončený dům D v Brně-Slatině. Byty se postupně začínají předávat novým klientům. Pro případné zájemce je zde k dispozici ještě posledních 10 volných bytů ihned k nastěhování.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Brno - Slatina .

Brno - Slatina: stavíme pro vás dům “C“ !

V minulých týdnech došlo k zahájení výstavby další etapy obytného souboru v Brně-Slatině, lokalita. Nový objekt, tentokrát bytový dům “C“, pro nás znovu realizuje stavební firma VCES a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce Brno - Slatina: průběh výstavby .

Brno - Slatina, poslední volný byt se slevou 5%

Chcete si pořídit nový byt v Brně za nejnižší cenu, jaká je dnes na trhu? Využijte možnosti získat poslední nový byt 2+kk v Brně-Slatině, v objektu B, navíc se slevou 5%. Tato akce je časově omezena a platí do 31.5.2012.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Brno - Slatina .

Brno - Slatina: nově v nabídce dům C

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem C v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk (26 až 67 m².) za ceny od 30.500 do 35.500 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 21 až 39 m².

Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: konec roku 2012

Více informací o projektu:
Brno - Slatina .

Pořiďte si byt v lednu ještě za loňské 10% DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Všem klientům, kteří uzavřou v průběhu ledna 2012 novou smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám ještě v lednu nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 10% DPH.

Nákup bytu je nejvýhodnější za šest let. Hypotéky mohou dál zlevnit

Domácnosti nyní splácejí své bydlení rychleji než před rokem. Hypotéky každý měsíc zlevňují, trend může pokračovat i příští rok. Propad cen bytů se podle expertů už začal zastavovat, menší byty dokonce mírně zdražují.

Celý článek naleznete zde.

Apartmány Deštné - TOTÁLNÍ VÝPRODEJ !

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ! posledních 8 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách se SLEVOU 20%. Nyní si můžete apartmán pořídit v ceně již od 950 tisíc Kč včetně DPH. Navíc, pokud se nákup rozhodnete financovat 100% hypotékou, se měsíční splátky pohybují již od 5.000 Kč. Chcete být i na horách jako doma nebo naopak investovat své finanční prostředky ? Tak neváhejte a využijte tuto jedinečnou akci !

Více na stránce projektu Deštné v Orlických horách .

Navštivte nově otevřený vzorový byt v Brně - Slatině

Srdečně Vás zveme na prohlídku vzorového bytu v projektu Brno-Slatina. Výstavba první části obytného souboru, kterou pro nás realizovala společnost VCES, je již zkolaudována, a poslední volné byty jsou tak ihned k nastěhování.

Návštěvu vzorového bytu je možné domluvit buď na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

Více o projektu Brno - Slatina.

Brno - Slatina: nově v nabídce dům D

Dnes byl zahájen prodej v pořadí již třetího nového domu označeného písmenem D v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk až 3+kk (23 až 73 m².) za ceny od 29.000 do 35.000 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 23 až 38 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

ZAVÁDĚCÍ CENY - 5% sleva na prvních 10 bytů!

Více informací o projektu:
Brno - Slatina .

Získejte k bytu v Brně-Slatině parkovací stání ZDARMA

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Brně a okolí, v cenách již od 29.900 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Brno-Slatina dárek v podobě parkovacího stání ZDARMA. Ušetříte tak 50.000 Kč, které můžete použít například na zařízení bytu. Nepropásněte tuto akci, která platí do konce ledna 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu
Brno-Slatina.

1 2 3 4 5 6 8

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.