Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Doprodej posledních 2 bytů s výraznou SLEVOU !

Nyní máte poslední šanci získat jeden ze dvou volných bytů (3+kk a 4+kk s předzahrádkou) v projektu rodinných dvojdomů v Popůvky u Brna s VÝRAZNOU SLEVOU ve výši 200.000 Kč. Oba byty jsou dokončené a ihned k nastěhování. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si nový byt za výhodnou cenu. Tato akce platí do konce roku 2010.


Více o projektu Popůvky u Brna.

VELKÁ PODZIMNÍ SLEVA až 300.000 Kč

Na doprodej posledních volných horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách, jsme pro Vás připravili VELKÉ PODZIMNÍ SLEVY. V případě, že uzavřete novou smlouvu na některý z posledních volných apartmánů, získáváte výraznou jednorázovou SLEVU z kupní ceny, ve výši až 300.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového horského bytu.

Horské apartmány jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.12.2010.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách.

Stavíme na dobrých základech

V projektu Brno - Slatina byla dokončena základová deska u obou bytových domů a nyní se začíná zdít první nadzemní podlaží. Veškeré stavební práce pro nás provádí generální dodavatel, společnost VCES a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat na stránce projektu Brno - Slatina.

K dnešnímu dni je prodáno přibližně 50% bytových jednotek.

Více informací o projektu Brno - Slatina.

Brno - Slatina: projektové financování od KB

Dnes došlo k podpisu smlouvy mezi KB a naší společností, a to na projektové financování výstavby nejlevnějších nových bytů v Brně - Slatině. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.



Poslední volný byt v projektu Popůvky u Brna

Nový zděný byt 3+kk (81 m²) s balkonem a jedním parkovacím stáním v Popůvkách u Brna, lokalita "Nad Rybníkem". Klidná lokalita navazující na zástavbu stávajících rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD do centra Brna a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem. Byt je ihned k nastěhování.

CENA: 2.392.907 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
739 592 847.

Brno - Slatina : Začínáme stavět !

V minulém týdnu došlo k předání staveniště v Brně - Slatině stavební firmě VCES a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby tohoto projektu.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu:
Brno - Slatina - bytové domy.



Brno - Slatina nově v nabídce dům B

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem B v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk (26 až 67 m².) za ceny od 29.500 do 36.000 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 25 až 53 m²..

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

Více informací o projektu
Brno - Slatina naleznete zde.

Posledních 5 horských apartmánů na Ramzové za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu na Ramzové v Jeseníkách již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 160.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

Rozhovor s Mgr. Petrem Záhrobským, trenérem alpského sjezdového lyžování

Proč jste se rozhodli právě pro horský apartmán?

Na horách a na sněhu trávíme takřka celý rok. Hory nám natolik přirostly k srdci, že se do nich vždy rádi vracíme. To byl i důvod, proč jsme se rozhodli pro horský apartmán na Ramzové. Prostě a jednoduše chceme být i na horách jako doma.

Celý rozhovor naleznete zde

Brno Slatina - nejlevnější nové byty od 28.000 Kč/m2 vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů v Brně-Slatině. V nabídce naleznete byty 1+kk až 3+kk (26 až 73 m2) za ceny od 28.000 do 34.500 Kč/m2 vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 36 až 61 m2

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 10 bytů!

Více informací naleznete na stránce projektu Brno - Slatina

Prodej posledních volných apartmánů na Ramzové se zajímavým bonusem

Pro doprodej posledních volných apartmánů na Ramzové v Jeseníkách připravila naše společnost pro nové klienty nejen SLEVU 10% z kupní ceny , ale také možnost vybrat si jeden ze dvou nabízených bonusů. Pokud se rozhodnete pro koupi apartmánu a uzavřete smlouvu nejpozději do 28.2.2010, získáte navíc parkovací stání v hodnotě 90.000 Kč ZDARMA nebo ŠEK v hodnotě 100.000 Kč na zařízení od společnosti JN Interier. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

BEMETT Brno - provozní doba na konci roku 2009

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2009.

V období 28.12. do 30.12.2009 zůstávají naše kanceláře otevřeny stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2009 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Rádi lyžujete, ale nechcete si kupovat horský apartmán?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončená výstavba objektu horských apartmánů (II.etapa) nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

1 2 3 4 5 6 8

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.