Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

Získejte k bytu v Brně-Slatině parkovací stání ZDARMA

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Brně a okolí, v cenách již od 29.900 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Brno-Slatina dárek v podobě parkovacího stání ZDARMA. Ušetříte tak 50.000 Kč, které můžete použít například na zařízení bytu. Nepropásněte tuto akci, která platí do konce ledna 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu
Brno-Slatina.

Doprodej posledních 2 bytů s výraznou SLEVOU !

Nyní máte poslední šanci získat jeden ze dvou volných bytů (3+kk a 4+kk s předzahrádkou) v projektu rodinných dvojdomů v Popůvky u Brna s VÝRAZNOU SLEVOU ve výši 200.000 Kč. Oba byty jsou dokončené a ihned k nastěhování. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si nový byt za výhodnou cenu. Tato akce platí do konce roku 2010.


Více o projektu Popůvky u Brna.

VELKÁ PODZIMNÍ SLEVA až 300.000 Kč

Na doprodej posledních volných horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách, jsme pro Vás připravili VELKÉ PODZIMNÍ SLEVY. V případě, že uzavřete novou smlouvu na některý z posledních volných apartmánů, získáváte výraznou jednorázovou SLEVU z kupní ceny, ve výši až 300.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového horského bytu.

Horské apartmány jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.12.2010.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách.

Stavíme na dobrých základech

V projektu Brno - Slatina byla dokončena základová deska u obou bytových domů a nyní se začíná zdít první nadzemní podlaží. Veškeré stavební práce pro nás provádí generální dodavatel, společnost VCES a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat na stránce projektu Brno - Slatina.

K dnešnímu dni je prodáno přibližně 50% bytových jednotek.

Více informací o projektu Brno - Slatina.

Brno - Slatina: projektové financování od KB

Dnes došlo k podpisu smlouvy mezi KB a naší společností, a to na projektové financování výstavby nejlevnějších nových bytů v Brně - Slatině. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.Poslední volný byt v projektu Popůvky u Brna

Nový zděný byt 3+kk (81 m²) s balkonem a jedním parkovacím stáním v Popůvkách u Brna, lokalita "Nad Rybníkem". Klidná lokalita navazující na zástavbu stávajících rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD do centra Brna a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem. Byt je ihned k nastěhování.

CENA: 2.392.907 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
739 592 847.

Brno - Slatina : Začínáme stavět !

V minulém týdnu došlo k předání staveniště v Brně - Slatině stavební firmě VCES a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby tohoto projektu.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu:
Brno - Slatina - bytové domy.Brno - Slatina nově v nabídce dům B

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem B v Brně - Slatina. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk (26 až 67 m².) za ceny od 29.500 do 36.000 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 25 až 53 m²..

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

Více informací o projektu
Brno - Slatina naleznete zde.

Posledních 5 horských apartmánů na Ramzové za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu na Ramzové v Jeseníkách již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 160.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

Rozhovor s Mgr. Petrem Záhrobským, trenérem alpského sjezdového lyžování

Proč jste se rozhodli právě pro horský apartmán?

Na horách a na sněhu trávíme takřka celý rok. Hory nám natolik přirostly k srdci, že se do nich vždy rádi vracíme. To byl i důvod, proč jsme se rozhodli pro horský apartmán na Ramzové. Prostě a jednoduše chceme být i na horách jako doma.

Celý rozhovor naleznete zde

Brno Slatina - nejlevnější nové byty od 28.000 Kč/m2 vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů v Brně-Slatině. V nabídce naleznete byty 1+kk až 3+kk (26 až 73 m2) za ceny od 28.000 do 34.500 Kč/m2 vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 36 až 61 m2

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 10 bytů!

Více informací naleznete na stránce projektu Brno - Slatina

Prodej posledních volných apartmánů na Ramzové se zajímavým bonusem

Pro doprodej posledních volných apartmánů na Ramzové v Jeseníkách připravila naše společnost pro nové klienty nejen SLEVU 10% z kupní ceny , ale také možnost vybrat si jeden ze dvou nabízených bonusů. Pokud se rozhodnete pro koupi apartmánu a uzavřete smlouvu nejpozději do 28.2.2010, získáte navíc parkovací stání v hodnotě 90.000 Kč ZDARMA nebo ŠEK v hodnotě 100.000 Kč na zařízení od společnosti JN Interier. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

BEMETT Brno - provozní doba na konci roku 2009

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2009.

V období 28.12. do 30.12.2009 zůstávají naše kanceláře otevřeny stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2009 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

1 2 3 4 5 6 8

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 3.380 Kč měsíčně. Stačí vám pouze 50.000 Kč a zbytek financování můžete využít hypoteční úvěr.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.