Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

PF 2008

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Poslední šance, jak koupit byt s nižší 5% sazbou DPH

Jak víte, od 1.ledna 2008 dojde ke zvýšení sazby DPH na bytovou výstavbu z 5% nově na 9%. Před koncem letošního roku tak máte poslední šanci pořídit Váš nový byt či dům levněji. Nabízíme Vám možnost jak u Vámi vybraného bytu do konce roku uhradit maximální možnou částku (ať již v hotovosti, z hypotéčního úvěru či ze stavebního spoření), aby alespoň na tuto část kupní ceny byla uplatňována nižší sazba DPH. Tímto způsobem můžete ušetřit až několik desítek tisíc.

Bližší informace o této možnosti a projektech, kterých se to týká, Vám rádi poskytnou naši obchodníci.

Poslední volné byty 4+kk v Brně - Chrlicích

Nabízíme poslední volné mezonetové byty 4+kk (výměra 103 až 105 m²) v právě dokončovaném projektu Brno - Chrlice. Každý byt má své garážové stání. Bytové domy naleznete v klidné lokalitě na jižním okraji Brna.

Do konce roku poslední možnost získat nový byt v této lokalitě s 5% DPH.

Navíc jako Vánoční dárek ke každému z bytů získáte set kuchyňských spotřebičů značky ELECTROLUX.

Více informací

Vánoční dárky na příští rok si můžete přát již letos!

Každý nový klient, který uzavře smlouvu na byt v Brně - Chrlicích nebo Popůvkách nejpozději do 31.12.2007, dostane od nás jako dárek set kuchyňských spotřebičů značky ELECTROLUX.

Při předání Vašeho bytu tak zároveň získáte elektrickou vestavěnou horkovzdušnou troubu, sklokeramickou varnou desku a kombinovanou chladničku s mrazákem, to vše v moderním designu a provedení nerez.

Vyměňte svůj panelový byt za nový řadový dům či byt se zahrádkou

Že to není možné? Ukážeme Vám, že i vy na to máte.

Než se přestěhujete do nového bytu, můžete bydlet v bytě stávajícím. S prodejem Vašeho starého bytu Vám pomůžeme. Hypoteční úvěr zajistíme ZDARMA. Hypotéku můžete začít splácet až po nastěhování do Vašeho nového domu nebo bytu.

Více informací o nabídce.

Popůvky u Brna - v nabídce další nové byty a domy

Počínaje dneškem naleznete v naší nabídce poslední dva bytové domy označené písmeny BE, BF a BG. K dispozici jsou zde byty 2+kk a 3+kk, a to od 46 do 81 m². Součástí každého bytu je také předzahrádka 82 až 118 m².

Zájemcům o komfortnější bydlení naopak můžeme nabídnout další ŘRD a byty 3+kk se zahrádkou nebo terasou. Navíc zde stále můžete využít podzimní slevu 100.000 Kč, která platí už pouze na poslední tři ŘRD nebo byty 3+kk se zahrádkou.

Výstavba všech výše uvedených bytů a ŘRD momentálně probíhá.

Vysokorychlostní internet až do Vašeho bytu

Pro všechny nové i stávající klienty projektu Brno - Chrlice připravila naše společnost ve spolupráci s firmou VIVO CONNECTION spol.s.r.o. možnost vysokorychlostního a neomezeného připojení k síti Internet, počínaje rychlostí 2048/512 Kbps, a to již od 390 Kč vč. DPH.

Pro více informací kontaktujte přímo firmou VIVO CONNECTION spol.s.r.o.

Domy a byty začínají růst (Popůvky, II.etapa)

Nedávno jsme Vás informovali o předání staveniště firmě VCES a.s. a o zahájení výstavby v Popůvkách (lokalita Nad Rybníkem). Průběh výstavby nyní můžete sledovat prostřednictvím fotografií, které budeme každý měsíc aktualizovat. V současné době na místě probíhají zemní práce a začínají se stavět základy.

Podzimní akce! SLEVA 100.000 Kč na prvních 5 ŘRD nebo bytů

V souvislosti se zahájením výstavby projektu Popůvky u Brna - II.etapa, připravila naše společnost pro nové klienty „Podzimní akci“ v podobě SLEVY 100.000 Kč na prvních 5 ŘRD a bytů.

Akce začíná od 5.9.2007 a platí pro prvních 5 uzavřených rezervačních smluv na ŘRD nebo byt 3+kk v rodinných dvojdomech. Jednotlivé slevy není možné kumulovat.

Podrobnější informace o projektu

BEMETT, spol. s r.o. a ATILO a.s. se mění na BEMETT, a.s.

Vážení klienti a obchodní partneři,

tímto Vás chceme informovat, že počínaje dnešním dnem byla dokončena fúze společností BEMETT, s.r.o. a ATILO, a.s.

Ke dni 31.8.2007 se nástupnickou společností stává BEMETT, a.s., IČ: 26186284, která přebírá veškeré podnikatelské aktivity a bude plynule pokračovat v realizaci stávajícího podnikatelského programu slučovaných společností. Současně s přechodem jmění přecházejí na nástupnickou společnost BEMETT, a.s. veškerá práva a povinnosti slučovaných společností.

 

Popůvky u Brna (II.etapa) : Začínáme stavět !

Dne 15.8.2007 došlo k předání staveniště v Popůvkách u Brna (II.etapa) stavební firmě VCES a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby obytného souboru v lokalitě „Nad Rybníkem“.

Průběh výstavby bude možno následně sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu.

NEPŘEHLÉDNĚTE - poslední volný horský apartmán na Ramzové

Nový horský apartmán na Ramzové v Jeseníkách ihned k nastěhování. Jedná se o 3+kk (66,9 m²) ve 1.NP, s terasou a nádherným výhledem na panorama Jeseníků. Součástí apartmánů je také venkovní parkovací stání a komora mimo byt sloužící k uskladnění lyží, horských kol atd.

Celková kupní cena je 3.500.000 Kč včetně DPH. Možno financovat i z hypotéčního úvěru.

Více informací získáte na tel. 739 592 847, 731 156 564

Virtuální prohlídka lokality Popůvky u Brna

Pro lepší představu o tom, jak bude vypadat nový obytný soubor v Popůvkách u Brna (lokalita "Nad Rybníkem"), je pro vás na našich stránkách nově připravena virtuální prohlídka. Můžete se tak blíže seznámit s tím, jak budou jednotlivé domy v lokalitě umístěny.

Zahájen prodej domů a bytů v Popůvkách u Brna

Zahájen prodej zděných řadových rodinných domů a bytů se zahrádkou v Popůvkách (lokalita "Nad Rybníkem"), vzdálených jen několik kilometrů od hranice Brna. Nadstandardní vybavení domů a bytů již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 68 m² (3+kk)
do 101 m² (4+kk)

Součástí každého ŘRD a k vybraným bytům je zahrada o velikosti až 291 m².

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: podzim 2008

ceny již od 25.500,- Kč/m²

Zahájen prodej bytů se zahrádkou v Popůvkách u Brna

Zahájen prodej zděných bytů v Popůvkách (lokalita "Nad Rybníkem") vzdálených jen několik kilometrů od hranice Brna. Ke každému bytu patří předzahrádka o velikosti 92 až 120 m².

- podlahová plocha
od 48 m² (3+kk)
do 81 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: podzim 2008

ceny již od 24.000,- Kč/m²

1 3 4 5 6 7 8

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.