Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

BEMETT naděluje dárky i v novém roce...

Díky velkému ohlasu na vánoční akci ZDARMA set kuchyňských spotřebičů značky ELECTROLUX se naše společnost rozhodla prodloužit její trvání do konce ledna 2008.

Každý nový klient, který uzavře nejpozději do 31.1.2008 smlouvu na byt v Brně - Chrlicích nebo v Popůvkách, získává jako dárek horkovzdušnou vestavěnou troubu, sklokeramickou varnou desku a kombinovanou chladničku s mrazákem.

Navíc ještě ŠEK V HODNOTĚ 10.000 Kč na novou kuchyňskou linku od našeho partnera, firmy JN Interiér.

PF 2008

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Poslední šance, jak koupit byt s nižší 5% sazbou DPH

Jak víte, od 1.ledna 2008 dojde ke zvýšení sazby DPH na bytovou výstavbu z 5% nově na 9%. Před koncem letošního roku tak máte poslední šanci pořídit Váš nový byt či dům levněji. Nabízíme Vám možnost jak u Vámi vybraného bytu do konce roku uhradit maximální možnou částku (ať již v hotovosti, z hypotéčního úvěru či ze stavebního spoření), aby alespoň na tuto část kupní ceny byla uplatňována nižší sazba DPH. Tímto způsobem můžete ušetřit až několik desítek tisíc.

Bližší informace o této možnosti a projektech, kterých se to týká, Vám rádi poskytnou naši obchodníci.

Poslední volné byty 4+kk v Brně - Chrlicích

Nabízíme poslední volné mezonetové byty 4+kk (výměra 103 až 105 m²) v právě dokončovaném projektu Brno - Chrlice. Každý byt má své garážové stání. Bytové domy naleznete v klidné lokalitě na jižním okraji Brna.

Do konce roku poslední možnost získat nový byt v této lokalitě s 5% DPH.

Navíc jako Vánoční dárek ke každému z bytů získáte set kuchyňských spotřebičů značky ELECTROLUX.

Více informací

Vánoční dárky na příští rok si můžete přát již letos!

Každý nový klient, který uzavře smlouvu na byt v Brně - Chrlicích nebo Popůvkách nejpozději do 31.12.2007, dostane od nás jako dárek set kuchyňských spotřebičů značky ELECTROLUX.

Při předání Vašeho bytu tak zároveň získáte elektrickou vestavěnou horkovzdušnou troubu, sklokeramickou varnou desku a kombinovanou chladničku s mrazákem, to vše v moderním designu a provedení nerez.

Vyměňte svůj panelový byt za nový řadový dům či byt se zahrádkou

Že to není možné? Ukážeme Vám, že i vy na to máte.

Než se přestěhujete do nového bytu, můžete bydlet v bytě stávajícím. S prodejem Vašeho starého bytu Vám pomůžeme. Hypoteční úvěr zajistíme ZDARMA. Hypotéku můžete začít splácet až po nastěhování do Vašeho nového domu nebo bytu.

Více informací o nabídce.

Popůvky u Brna - v nabídce další nové byty a domy

Počínaje dneškem naleznete v naší nabídce poslední dva bytové domy označené písmeny BE, BF a BG. K dispozici jsou zde byty 2+kk a 3+kk, a to od 46 do 81 m². Součástí každého bytu je také předzahrádka 82 až 118 m².

Zájemcům o komfortnější bydlení naopak můžeme nabídnout další ŘRD a byty 3+kk se zahrádkou nebo terasou. Navíc zde stále můžete využít podzimní slevu 100.000 Kč, která platí už pouze na poslední tři ŘRD nebo byty 3+kk se zahrádkou.

Výstavba všech výše uvedených bytů a ŘRD momentálně probíhá.

Vysokorychlostní internet až do Vašeho bytu

Pro všechny nové i stávající klienty projektu Brno - Chrlice připravila naše společnost ve spolupráci s firmou VIVO CONNECTION spol.s.r.o. možnost vysokorychlostního a neomezeného připojení k síti Internet, počínaje rychlostí 2048/512 Kbps, a to již od 390 Kč vč. DPH.

Pro více informací kontaktujte přímo firmou VIVO CONNECTION spol.s.r.o.

Domy a byty začínají růst (Popůvky, II.etapa)

Nedávno jsme Vás informovali o předání staveniště firmě VCES a.s. a o zahájení výstavby v Popůvkách (lokalita Nad Rybníkem). Průběh výstavby nyní můžete sledovat prostřednictvím fotografií, které budeme každý měsíc aktualizovat. V současné době na místě probíhají zemní práce a začínají se stavět základy.

Podzimní akce! SLEVA 100.000 Kč na prvních 5 ŘRD nebo bytů

V souvislosti se zahájením výstavby projektu Popůvky u Brna - II.etapa, připravila naše společnost pro nové klienty „Podzimní akci“ v podobě SLEVY 100.000 Kč na prvních 5 ŘRD a bytů.

Akce začíná od 5.9.2007 a platí pro prvních 5 uzavřených rezervačních smluv na ŘRD nebo byt 3+kk v rodinných dvojdomech. Jednotlivé slevy není možné kumulovat.

Podrobnější informace o projektu

BEMETT, spol. s r.o. a ATILO a.s. se mění na BEMETT, a.s.

Vážení klienti a obchodní partneři,

tímto Vás chceme informovat, že počínaje dnešním dnem byla dokončena fúze společností BEMETT, s.r.o. a ATILO, a.s.

Ke dni 31.8.2007 se nástupnickou společností stává BEMETT, a.s., IČ: 26186284, která přebírá veškeré podnikatelské aktivity a bude plynule pokračovat v realizaci stávajícího podnikatelského programu slučovaných společností. Současně s přechodem jmění přecházejí na nástupnickou společnost BEMETT, a.s. veškerá práva a povinnosti slučovaných společností.

 

Popůvky u Brna (II.etapa) : Začínáme stavět !

Dne 15.8.2007 došlo k předání staveniště v Popůvkách u Brna (II.etapa) stavební firmě VCES a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby obytného souboru v lokalitě „Nad Rybníkem“.

Průběh výstavby bude možno následně sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu.

NEPŘEHLÉDNĚTE - poslední volný horský apartmán na Ramzové

Nový horský apartmán na Ramzové v Jeseníkách ihned k nastěhování. Jedná se o 3+kk (66,9 m²) ve 1.NP, s terasou a nádherným výhledem na panorama Jeseníků. Součástí apartmánů je také venkovní parkovací stání a komora mimo byt sloužící k uskladnění lyží, horských kol atd.

Celková kupní cena je 3.500.000 Kč včetně DPH. Možno financovat i z hypotéčního úvěru.

Více informací získáte na tel. 739 592 847, 731 156 564

Virtuální prohlídka lokality Popůvky u Brna

Pro lepší představu o tom, jak bude vypadat nový obytný soubor v Popůvkách u Brna (lokalita "Nad Rybníkem"), je pro vás na našich stránkách nově připravena virtuální prohlídka. Můžete se tak blíže seznámit s tím, jak budou jednotlivé domy v lokalitě umístěny.

Zahájen prodej domů a bytů v Popůvkách u Brna

Zahájen prodej zděných řadových rodinných domů a bytů se zahrádkou v Popůvkách (lokalita "Nad Rybníkem"), vzdálených jen několik kilometrů od hranice Brna. Nadstandardní vybavení domů a bytů již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 68 m² (3+kk)
do 101 m² (4+kk)

Součástí každého ŘRD a k vybraným bytům je zahrada o velikosti až 291 m².

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: podzim 2008

ceny již od 25.500,- Kč/m²

1 3 4 5 6 7 8

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.