Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

Rádi lyžujete, ale nechcete si kupovat horský apartmán?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončená výstavba objektu horských apartmánů (II.etapa) nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

Ušetřete při nákupu nového bydlení

Pokud uzavřete nejpozději do 31.12.2009 novou smlouvu na některý z bytů v projektu Popůvky u Brna, lokalita "Nad Rybníkem", garantujeme Vám současnou cenu. Nemusíte se tak bát navýšení DPH na 10%, které bude platit již od 1.1.2010. Uzavřete proto včas rezervační smlouvu nebo smlouvu o smlouvě budoucí a ušetřené peníze budete moci využít například na zařízení Vašeho nového domova.

Více informací o projektu
Popůvky u Brna - Nad Rybníkem .

Ramzová - apartmány jsou dokončeny a připraveny na lyžařskou sezónu

Společně s dokončením a kolaudací II.etapy horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách, které proběhla 22.10.2009, připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu, získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

Získejte prázdninovou SLEVU a navíc ještě až 1 rok bydlení ZDARMA

Využijte naší prázdninovou akci a pořiďte si nový byt nyní ještě VÝHODNĚJI.

Každý, kdo v termínu od 7.7. do 31.8.2009 uzavře novou smlouvu na některý z volných bytů v Popůvkách u Brna, získá hned dva finanční bonusy:

Příspěvek na kuchyňskou linku včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) a vestavné skříně od společnosti JN Interiér v hodnotě 250.000 Kč ZDARMA, nebo jednorázovou SLEVU ve výši 200.000 Kč.

Navíc BONUS v podobě až 1 ROKU BYDLENÍ ZDARMA, kdy za Vás uhradíme náklady spojené s provozem nového bytu, tzn. spotřebu veškerých energií.

Více informací o této prázdninové akci naleznete na stránce projektu Popůvky u Brna

K dokončeným bytům v Popůvkách u Brna nyní ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 200.000 Kč

Výstavba III. etapy v Popůvkách u Brna je dokončena a po kolaudaci. Tím byla završena celá výstavba obytného souboru v lokalitě "Nad Rybníkem". Při této příležitosti byla pro doprodej posledních volných bytů připravena následující akce.

Každý nový klient obdrží k některému z volných bytů v rodinných dvojdomech navíc jako bonus kuchyňskou linku včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) a vestavěné skříně od společnosti JN Interiér dle jeho vlastního výběru v hodnotě 250.000 Kč ZDARMA.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízeného zboží, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 200.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 30.6.2009.

Doprodej posledních 5 bytů s výraznou SLEVOU !

Projekt 84 bytů a ŘRD v Popůvkách u Brna (II. a III. etapa) je dokončen a po kolaudaci. Pro doprodej posledních 5 volných bytů v bytových domech nabízíme VÝRAZNÉ SLEVY ve výši 150.000 Kč. Byty jsou dokončené a ihned k nastěhování. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si nový byt za výhodnou cenu.

Více o projektu Popůvky u Brna naleznete zde.

K bytům v Popůvkách u Brna ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč ! – AKCE PRODLOUŽENA

Vzhledem k velkému zájmu o tuto akci za strany našich klientů, kteří jí v měsíci březnu využili ve 12 případech jsme se rozhodli akci ještě o měsíc prodloužit a umožnit tak i Vám dalším zájemcům získat nové bydlení za opravdu zajímavé ceny.

Máme pro Vás následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 30.4.2009.

Velikonoční sleva na Ramzové v Jeseníkách

Je sice již konec března, ale zima ještě nekončí, Ramzová v Jeseníkách hlásí stále skvělé lyžařské podmínky.

Pro všechny, kteří si chtějí ještě zalyžovat nebo strávit Velikonoce na horách, máme speciální nabídku: od 4.4.2009 do 2.5.2009 je ubytování v horských apartmánech Ramzová o 10% levnější.

Více o akci na: www.ubytovani-ramzova.cz.

A těm, kteří uvažují o koupi apartmánu, můžeme nabídnout výnos 7,5% z následného pronájmu horského bytu a parkovací stání v hodnotě 90 000 Kč zdarma.

Více informací najdete na stránkách projektu.

K bytům v Popůvkách u Brna ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč !

Od března jsme pro Vás připravili následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.3.2009.

Investice do nového apartmánu a výnos od 7,5% z jeho následného pronájmu

Uvažujete o nákupu horského apartmánu za účelem jeho dalšího pronájmu k rekreaci? Nabízíme Vám jedinečný projekt nacházející se přímo v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku Jeseníků. Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Naleznete zde jedinou sedačkovou lanovku v Jeseníkách, která vede na vrchol Šeráku. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Naleznete zde, mimo jiné, množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním, lyžařskou školu atd. Více o výnosech od 7,5% z následného pronájmu naleznete zde.

Na klientské změny není nikdy pozdě

U neprodaných bytů 4+kk ve III.etapě projektu Popůvky u Brna naše společnost stále nabízí možnost klientských změn. Přizpůsobte si svůj nový domov dle vlastních představ. Vybírat můžete z pestré škály obkladů, dlažeb, podlah, dveří atd.

Nepropásněte tuto jedinečnou šanci a kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 800 880 868.

PF 2009

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Od BEMETTu pod stromeček

V čase předvánočním jsme připravili pro všechny nové zákazníky, kteří zvažují koupi bytu v Popůvkách u Brna, speciální slevy 100.000 až 170.000 Kč. Akce je časově omezena a platí na všechny nově uzavřené smlouvy do konce roku 2008.

Navíc všichni naši klienti získají jako dárek ŠEK V HODNOTĚ 10.000 Kč na novou kuchyňskou linku a ŠEK V HODNOTĚ 5.000 Kč na vestavěné skříně od našeho partnera, firmy JN Interiér

Využijte zvýhodněných cen v Popůvkách u Brna (III.etapa)

Vzhledem k neustále rostoucím úrokům hypotečních úvěrů jsme pro všechny naše nové zákazníky, kteří zvažují koupi bytu v Popůvkách u Brna (III.etapa), připravili speciální zvýhodněné ceny.

Pořiďte si nyní nové bydlení v Popůvkách a ušetřete 100.000 až 170.000 Kč.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí na všechny nově uzavřené smlouvy do konce listopadu 2008.

Ramzová v Jeseníkách : Projektové financování od ČSOB

V tomto týdnu došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB a naší společností, a to na projektové financování výstavby II. etapy horských apartmánů v lokalitě Ramzová v Jeseníkách. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

1 2 3 4 5 6 7 8

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.