Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Ramzová - apartmány jsou dokončeny a připraveny na lyžařskou sezónu

Společně s dokončením a kolaudací II.etapy horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách, které proběhla 22.10.2009, připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu, získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Ramzová v Jeseníkách - horské apartmány

Získejte prázdninovou SLEVU a navíc ještě až 1 rok bydlení ZDARMA

Využijte naší prázdninovou akci a pořiďte si nový byt nyní ještě VÝHODNĚJI.

Každý, kdo v termínu od 7.7. do 31.8.2009 uzavře novou smlouvu na některý z volných bytů v Popůvkách u Brna, získá hned dva finanční bonusy:

Příspěvek na kuchyňskou linku včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) a vestavné skříně od společnosti JN Interiér v hodnotě 250.000 Kč ZDARMA, nebo jednorázovou SLEVU ve výši 200.000 Kč.

Navíc BONUS v podobě až 1 ROKU BYDLENÍ ZDARMA, kdy za Vás uhradíme náklady spojené s provozem nového bytu, tzn. spotřebu veškerých energií.

Více informací o této prázdninové akci naleznete na stránce projektu Popůvky u Brna

K dokončeným bytům v Popůvkách u Brna nyní ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 200.000 Kč

Výstavba III. etapy v Popůvkách u Brna je dokončena a po kolaudaci. Tím byla završena celá výstavba obytného souboru v lokalitě "Nad Rybníkem". Při této příležitosti byla pro doprodej posledních volných bytů připravena následující akce.

Každý nový klient obdrží k některému z volných bytů v rodinných dvojdomech navíc jako bonus kuchyňskou linku včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) a vestavěné skříně od společnosti JN Interiér dle jeho vlastního výběru v hodnotě 250.000 Kč ZDARMA.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízeného zboží, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 200.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 30.6.2009.

Doprodej posledních 5 bytů s výraznou SLEVOU !

Projekt 84 bytů a ŘRD v Popůvkách u Brna (II. a III. etapa) je dokončen a po kolaudaci. Pro doprodej posledních 5 volných bytů v bytových domech nabízíme VÝRAZNÉ SLEVY ve výši 150.000 Kč. Byty jsou dokončené a ihned k nastěhování. Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si nový byt za výhodnou cenu.

Více o projektu Popůvky u Brna naleznete zde.

K bytům v Popůvkách u Brna ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč ! – AKCE PRODLOUŽENA

Vzhledem k velkému zájmu o tuto akci za strany našich klientů, kteří jí v měsíci březnu využili ve 12 případech jsme se rozhodli akci ještě o měsíc prodloužit a umožnit tak i Vám dalším zájemcům získat nové bydlení za opravdu zajímavé ceny.

Máme pro Vás následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 30.4.2009.

Velikonoční sleva na Ramzové v Jeseníkách

Je sice již konec března, ale zima ještě nekončí, Ramzová v Jeseníkách hlásí stále skvělé lyžařské podmínky.

Pro všechny, kteří si chtějí ještě zalyžovat nebo strávit Velikonoce na horách, máme speciální nabídku: od 4.4.2009 do 2.5.2009 je ubytování v horských apartmánech Ramzová o 10% levnější.

Více o akci na: www.ubytovani-ramzova.cz.

A těm, kteří uvažují o koupi apartmánu, můžeme nabídnout výnos 7,5% z následného pronájmu horského bytu a parkovací stání v hodnotě 90 000 Kč zdarma.

Více informací najdete na stránkách projektu.

K bytům v Popůvkách u Brna ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč !

Od března jsme pro Vás připravili následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu.

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.3.2009.

Investice do nového apartmánu a výnos od 7,5% z jeho následného pronájmu

Uvažujete o nákupu horského apartmánu za účelem jeho dalšího pronájmu k rekreaci? Nabízíme Vám jedinečný projekt nacházející se přímo v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku Jeseníků. Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Naleznete zde jedinou sedačkovou lanovku v Jeseníkách, která vede na vrchol Šeráku. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Naleznete zde, mimo jiné, množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním, lyžařskou školu atd. Více o výnosech od 7,5% z následného pronájmu naleznete zde.

Na klientské změny není nikdy pozdě

U neprodaných bytů 4+kk ve III.etapě projektu Popůvky u Brna naše společnost stále nabízí možnost klientských změn. Přizpůsobte si svůj nový domov dle vlastních představ. Vybírat můžete z pestré škály obkladů, dlažeb, podlah, dveří atd.

Nepropásněte tuto jedinečnou šanci a kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 800 880 868.

PF 2009

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Od BEMETTu pod stromeček

V čase předvánočním jsme připravili pro všechny nové zákazníky, kteří zvažují koupi bytu v Popůvkách u Brna, speciální slevy 100.000 až 170.000 Kč. Akce je časově omezena a platí na všechny nově uzavřené smlouvy do konce roku 2008.

Navíc všichni naši klienti získají jako dárek ŠEK V HODNOTĚ 10.000 Kč na novou kuchyňskou linku a ŠEK V HODNOTĚ 5.000 Kč na vestavěné skříně od našeho partnera, firmy JN Interiér

Využijte zvýhodněných cen v Popůvkách u Brna (III.etapa)

Vzhledem k neustále rostoucím úrokům hypotečních úvěrů jsme pro všechny naše nové zákazníky, kteří zvažují koupi bytu v Popůvkách u Brna (III.etapa), připravili speciální zvýhodněné ceny.

Pořiďte si nyní nové bydlení v Popůvkách a ušetřete 100.000 až 170.000 Kč.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí na všechny nově uzavřené smlouvy do konce listopadu 2008.

Ramzová v Jeseníkách : Projektové financování od ČSOB

V tomto týdnu došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB a naší společností, a to na projektové financování výstavby II. etapy horských apartmánů v lokalitě Ramzová v Jeseníkách. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Podzimní akce v Popůvkách u Brna

Na začátek školního roku jsme pro Vás připravili následující podzimní akci: nyní při koupi nového bytu v rodinných dvojdomech v Popůvkách získáváte jako bonus ZDARMA dvě parkovací stání v celkové hodnotě 100 000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Akce PRODLOUŽENA do 31.10.2008.

Kupte si byt a ušetřete až 74.500 Kč

Přemýšlíte o koupi nového bydlení, ale nemůžete si dovolit, nebo nechcete splácet nájem či pronájem stávajícího bydlení a zároveň úroky z rozčerpané hypotéky na nový byt bance? Máme pro Vás řešení. Pokud si vyberete některý z právě realizovaných bytů v projektu Popůvky u Brna, stačí Vám složit pouze rezervační poplatek a částku min. 10% z kupní ceny. Ostatní prostředky čerpané z hypotéčního úvěru uhradíte až těsně před dokončení výstavby. Ušetříte tak až 74.500 Kč na úrocích z rozčerpaného úvěru, které byste jinak zaplatili bance.

Pokud Vás tato nová možnost financování zaujala, podrobnější informace Vám rádi sdělíme na bezplatné zelené lince 800 880 868 nebo na telefonu 739 592 847.

1 2 3 4 5 6 7 8

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 3,4 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 3.380 Kč měsíčně. Stačí vám pouze 50.000 Kč a zbytek financování můžete využít hypoteční úvěr.