Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun

Developerská společnost BEMETT, a.s. připravila pro zájemce o nové bydlení v Popůvkách u Brna podzimní překvapení. Od 7. září bude na prodej posledních 35 volných bytů v projektu Popůvky II poskytovat slevu z původní ceny bytu ve výši 400 tisíc korun.

„Všechny byty jsou již dokončené a jsou ihned k nastěhování. Tímto krokem chceme budoucím majitelům nového bydlení v projektu v Popůvkách usnadnit rozhodování. Momentálně se jedná o nejlevnější byty v Brně a okolí,“ uvedl k akci Jan Koubík, marketingový manažer společnosti BEMETT, a.s. Sleva na prodej posledních volných bytů bude platit do 30. října 2009.

V lokalitě „Nad Rybníkem“ vzniklo celkem 126 nových bytů ve 3 bytových domech a 32 řadových rodinných domech. V bytových domech se nacházejí byty s dispozicí 2+kk a 3+kk, řadové domy skýtají byty 3+kk a 4+kk. Přízemním bytům náleží zahrada, byty v prvním patře jsou vybaveny terasou. Nově poskytovaná sleva činí byty ještě atraktivnějšími, např. byt 3+kk o velikosti 77 m2 situovaný v řadovém rodinném domě si bude moci nový majitel pořídit za cenu od 2,115.350,- Kč. Zájemci mohou navštívit vzorové byty o velikosti 3+kk a 4+kk, které byly zařízeny společností JN Interiér.

Obec Popůvky nedaleko západní hranice Brna se v posledních letech stala oblíbenou lokalitou, zejména díky dobré dopravní dostupnosti, bohaté občanské vybavenosti a širokým možnostem trávení volného času. Výborné dopravní spojení s moravskou metropolí činí z Popůvek konkurenta městských částí na okraji Brna.

Kontakt pro média:
Pavlína Urbanová
Euro RSCG Public Relations
T: 220 397 621, M: 724 639 003
E: pavlina.urbanova@eurorscg.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz.

Soubory ke stažení: 2009-09-09-sleva-400000.pdf (dokument PDF, 110 kB)
  2009-09-09-sleva-400000.doc (dokument DOC, 172 kB)

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.