Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Ceny energií rostou, s nízkoenergetickými domy se však ušetří

Aktuálním trendem v oblasti bydlení jsou nízkoenergetické domy, jejichž vlastnosti významně snižují provozní náklady a šetří tím peněženku svých majitelů. Společnost BEMETT, a.s. přichází na trh bydlení s projektem výstavby řadových nízkoenergetických domů v Drahelčicích u Prahy.

Se stále rostoucími cenami za energie se zvyšuje zájem budoucích majitelů rodinných domů o nejrůznější opatření v oblasti úspor energií, jako jsou zateplování, alternativní způsoby vytápění atp. V poslední době se lidé stále více zajímají o vlastnosti nízkoenergetických domů. V současné době působí na trhu již několik developerů, kteří se výstavbou nízkoenergetických domů zabývají. Jedním z nich je společnost BEMETT, a.s., která přichází s projektem výstavby řadových nízkoenergetických domů v Drahelčicích u Prahy. Obec Drahelčice je velmi atraktivní především díky své blízkosti Praze, vynikající občanské vybavenosti i krásné okolní přírodě. V klidné části Rudné – Drahelčic, v lokalitě Slunečná, bude možné zakoupit funkčně řešené domy 4+kk o výměře 102 m2 včetně pozemku za cenu 3 645 100 Kč již zahrnující DPH.

Tyto stavby spadají v přehledu energetické náročnosti budov do kategorie B – tzv. úsporných staveb. Vyšší hodnocení má pouze kategorie A – tzv. pasivní domy, které jsou však díky použitým technologiím (rekuperace vzduchu, fotovoltaické články atd.) výrazně cenově dražší.

David Tisoň, místopředseda představenstva společnosti BEMETT k projektu Rudná -Drahelčice sdělil: „Naše stavby splňují přísná kritéria energetických úspor. Domy již v základním provedení obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící za pomoci sluneční energie k ohřevu teplé užitkové vody, či elektrokotel s vysokou účinností. Díky tomuto konceptu nabízíme klientům výraznou finanční úsporu s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % nákladů oproti běžným nezatepleným zděným stavbám.“

Povědomí o vlastnostech nízkoenergetického bydlení se v poslední době v České republice rozšiřuje, některé evropské země jsou však v této otázce mnohem dál. Například ve spolkové zemi Horní Rakousko s platností od 1. ledna 2008 není možné postavit jinou než nízkoenergetickou novostavbu.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:
Kateřina Wheeler, Euro RSCG Public Relations, Expo 58, Letenské sady 1500, 170 00 Praha 7
T +420 220 397 691, F +420 220 397 601 M +420 724 639 112
E: katerina.wheeler@eurorscg.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz.

Soubory ke stažení: 2009-05-28-nizkoenergeticke-domy.pdf (dokument PDF, 117 kB)
  2009-05-28-nizkoenergeticke-domy.doc (dokument DOC, 78 kB)
  2009-05-28-nizkoenergeticke-domy.jpg (obrázek JPG 590x442, 62 kB)

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.