Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Nejlépe se dnes prodávají dokončené byty nebo byty v projektech těsně před kolaudací

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých rezidenčních developerů domů a bytů, dnes oznámila, že v jednom ze svých posledních projektů ve Vinoři doprodala byty pouhé dva měsíce po kolaudaci.

Současná situace na trhu hypoték vede zájemce o nové bydlení k větší obezřetnosti. Snaží se minimalizovat rizika například pořízením již hotového bydlení nebo investice do bydlení téměř dokončeného.

Tuto skutečnost dokazují statistiky developerské společnosti BEMETT, a.s., vycházející z provedeného hodnocení projektů výstavby nových bytů. Společnost v únoru letošního roku dokončila výstavbu 176 nových bytů v Praze 9 – Vinoři, lokalitě „Na Dlouhých“. Pouhé dva měsíce po kolaudaci byly všechny byty do jednoho vyprodány. Ceny těchto bytů začínaly již na 38 tisících Kč za m2 a řadily se tedy mezi levnější pražské projekty.

David Tisoň, místopředseda představenstva se k výsledkům statistik vyjádřil: „Potvrzuje se skutečnost, že zájem klientů o levné a zároveň kvalitní byty v novostavbách přetrvává i v době finanční krize. Klienti jsou však opatrnější, investují především do hotového bydlení nebo bydlení před dokončením.“ K doprodeji bytů navíc pomohla také „bezpečná hypotéka“, pojištění proti ztrátě zaměstnání, kterou společnost Bemett od dubna nově hradí všem svým klientům.

Stávající statistika zahrnuje i výsledky dalších projektů společnosti BEMETT, a.s. Během následujících dvou měsíců by měly být zkolaudovány nové byty v Praze 10 – Uhříněvsi, které jsou již nyní z 90 % vyprodány. Zájem o dokončené byty se stejně tak jako v Praze projevuje i na Moravě. Pouze sedm posledních bytů zbývá ke koupi v nabídce již zkolaudované II. etapy výstavby bytů v Popůvkách u Brna. Kolaudace III. etapy je plánována na letošní léto.

Budoucí majitelé nových bytů rozhodně mají z čeho vybírat. Zdá se, že momentální situace na trhu s běžnými byty, kdy se někteří developeři dočasným poskytováním různých slev a bonusů snaží trh s byty oživit, lze využít k pořízení nového bydlení za příznivých podmínek.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:
Kateřina Wheeler, Euro RSCG Public Relations, Expo 58, Letenské sady 1500, 170 00 Praha 7
T +420 220 397 691, F +420 220 397 601 M +420 724 639 112
E: katerina.wheeler@eurorscg.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz.

Soubory ke stažení: 2009-05-20-nejlepe-se-prodavaji-dokoncene-byty.pdf (dokument PDF, 110 kB)
  2009-05-20-nejlepe-se-prodavaji-dokoncene-byty.doc (dokument DOC, 77 kB)
  2009-05-20-nejlepe-se-prodavaji-dokoncene-byty.jpg (obrázek JPG 590x441, 79 kB)

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.