Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Pražský developer BEMETT opět tlačí cenu svých nových projektů dolů - nově v Chýni nabízí byty za průměrnou cenu 29.500 Kč/m² vč. DPH

Přestože ceny bytů v poslední době zase rostou, developerská společnost BEMETT a.s. začíná s prodejem absolutně nejlevnějšího bytového projektu v Praze a okolí. Projekt „startovacích“ bytů Chýně na Praze - západ začíná na pouhých 24 tis. Kč včetně DPH, což odpovídá cenové úrovni roku 2006.

„Levné startovací bydlení si své zákazníky nachází rychleji, oproti bytům ve vyšší cenové hladině. Proto se nadále snažíme zůstat leaderem nejlevnějšího nového bydlení v Praze i Brně, a to při zachování vysoké kvality nabízených novostaveb,“ uvedl marketingový manažer developerské společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

Ceny nových bytů v Chýni se tak přiblížily až na úroveň panelákových bytů na okraji Prahy, oproti kterým ale poskytují vyšší komfort bydlení a také lepší energetické parametry. „Všechny byty, které v současnosti developeři v ČR staví, s přehledem splňují energetickou kategorii B, nebo C,“ konstatoval ředitel společnosti HYPOASISTENT Pavel Bultas. Další výhodou nových bytů jsou podle něj nízké poplatky do společného fondu oprav. Vzhledem k současnému vývoji cen a také momentální situace nízkých úrokových sazeb hypoték se tak podle něj dá očekávat, že nová levná výstavba přiláká i ty zájemce, kteří dosud dávali přednost starším bytům na panelových sídlištích.Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.pdf
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.docx

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.