Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Pražský developer BEMETT opět tlačí cenu svých nových projektů dolů - nově v Chýni nabízí byty za průměrnou cenu 29.500 Kč/m² vč. DPH

Přestože ceny bytů v poslední době zase rostou, developerská společnost BEMETT a.s. začíná s prodejem absolutně nejlevnějšího bytového projektu v Praze a okolí. Projekt „startovacích“ bytů Chýně na Praze - západ začíná na pouhých 24 tis. Kč včetně DPH, což odpovídá cenové úrovni roku 2006.

„Levné startovací bydlení si své zákazníky nachází rychleji, oproti bytům ve vyšší cenové hladině. Proto se nadále snažíme zůstat leaderem nejlevnějšího nového bydlení v Praze i Brně, a to při zachování vysoké kvality nabízených novostaveb,“ uvedl marketingový manažer developerské společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

Ceny nových bytů v Chýni se tak přiblížily až na úroveň panelákových bytů na okraji Prahy, oproti kterým ale poskytují vyšší komfort bydlení a také lepší energetické parametry. „Všechny byty, které v současnosti developeři v ČR staví, s přehledem splňují energetickou kategorii B, nebo C,“ konstatoval ředitel společnosti HYPOASISTENT Pavel Bultas. Další výhodou nových bytů jsou podle něj nízké poplatky do společného fondu oprav. Vzhledem k současnému vývoji cen a také momentální situace nízkých úrokových sazeb hypoték se tak podle něj dá očekávat, že nová levná výstavba přiláká i ty zájemce, kteří dosud dávali přednost starším bytům na panelových sídlištích.Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.pdf
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.docx

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 3,4 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.