Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Přes 40 % zájemců o koupi bytu si vybralo kuchyň zdarma místo slevy

Tuzemští zákazníci netrvají na přímé slevě, pokud dostanou vybavení bytu zdarma. "U bytového projektu v Popůvkách u Brna jsme zákazníkům nabídli buď kuchyni v hodnotě 200 tisíc Kč zdarma nebo přímou slevu 150 tisíc. Kč. Přes 40 % zájemců si vybralo kuchyni zdarma," uvedl Jan Koubík, marketingový manažer developerské společnosti BEMETT.

Zdůraznil také, že zvýšený zájem o bonusy namísto přímých slev registruje společnost také u svých dalších projektů. Největší zájem ze strany klientů je o akce nazvané „Stačí uhradit pouze 10% z kupní ceny, zbytek až po dokončení“, nebo „Hypoteční prázdniny“.

"U bytových apartmánů v Deštném v Orlických horách nebo na Ramzové v Jeseníkách proto nabízíme zákazníkům bonus v podobě parkovacího stání zdarma. U výstavby v Praze pak přímé finanční slevy nenabízíme vůbec a raději jsme přistoupili k dotování úroků z hypotečního úvěru. Zákazník tím ušetří při splácení hypotéky v době, kdy je nemovitost teprve ve fázi výstavby," konstatoval Jan Koubík. Právě dotování úroků z hypotečního úvěru je podle něj nejpromyšlenějším zvýhodněním, které láká hlavně vzdělanější zákazníky. V současnosti proto k němu přistupují i další developeři.

"Nejdůležitější je, aby se zákazník nenechal při srovnávání nabídek oslnit pouze deklarovanou výší slevy, ale aby si opravdu spočítal na kolik ho nové bydlení vyjde" radí Jan Koubík. K výraznějšímu zlevňování dnes podle něj musí přistupovat jen ti developeři, kteří své projekty už na začátku cenově nadhodnotili.

Kontakt pro média:
Koubík Jan, marketing manager
BEMETT, a.s.
T: 257 289 310, M: 731 156 559
E: koubik@vasebyty.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s. působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence jsme úspěšně zkolaudovali a předali novým klientům přes 1000 bytových jednotek a rodinných domů. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují pružně reagovat a přizpůsobovat se potřebám a přáním našich zákazníků. Naší snahou je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací na www.vasebyty.cz

Soubory ke stažení: 2009-04-01-developerske-slevy.pdf (dokument PDF, 1132 kB)
2009-04-01-developerske-slevy.doc (dokument DOC, 74 kB)
2009-04-01-developerske-slevy.jpg (obrázek JPG 3456x2304, 571 kB)
2009-04-01-developerske-slevy-small.jpg (obrázek JPG 590x441, 17 kB)

Na realitním trhu působíme již 15 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 2200 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.