Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Jesenice v červnu nabídne nejlevnější byty v celém pražském regionu

Nejlevnější byty v pražském regionu dočasně nabídne projekt “V Roháči“ v Jesenici. Po celý měsíc červen 2012 zde bude developer BEMETT, a.s. doprodávat již dokončené byty s mimořádnou slevou 10 %. Cena těchto bytů se bude díky plošnému zlevnění pohybovat od 31.950 do 34.920 Kč/m² vč. DPH.

„Tato mimořádná nabídka se týká přibližně 30 zkolaudovaných bytů,“ dodal marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík a uvedl, že v jesenickém projektu “V Roháči“ již bylo od roku 2010 prodáno přes 163 bytů.

Developerská společnost BEMETT a.s. se na výstavbu levných bytů a domů zaměřuje už od roku 2000. Za tu dobu postavila už 1200 bytových jednotek v pražském a brněnském regionu a také na horách. V současnosti zahajuje výstavbu dalších domů o celkovém počtu 82 bytů v Jinočanech v okrese Praha-západ a také v brněnské čtvrti Slatina.

„V segmentu startovacího bydlení jsou letos nejžádanější byty o velikosti 2+kk s rozlohou kolem 40 m² a také menší byty 3+kk s rozlohou pod 70 m²,“ popisuje současný vývoj tuzemského trhu Jan Koubík.Kontakt pro média:
Koubík Jan, marketing manager
BEMETT, a.s.
T: 257 289 310, M: 731 156 559
E: koubik@vasebyty.cz

O společnosti:

Společnost BEMETT, a.s., působí na tuzemském realitním trhu již dvanáctým rokem. Za dobu své existence společnost úspěšně zkolaudovala přes 1200 bytových jednotek a rodinných domů. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v pražské a brněnské aglomeraci. Více informací na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Soubory ke stažení:
2012-06-04-jesenice-v-cervnu-nabidne-nejlevnejsi-byty-v-celem-prazskem-regionu.pdf
2012-06-04-jesenice-v-cervnu-nabidne-nejlevnejsi-byty-v-celem-prazskem-regionu.doc

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.