Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Ramzová v Jeseníkách
horské apartmány II

velikost bytů 30 - 63 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od

Popis lokality:

Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Tato horská obec se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Mimo jiné zde naleznete jedinou sedačkovou lanovku v Jeseníkách, která vede na vrchol Šeráku, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do nadmořské výšky 1380 metrů. V zimním období se odtud můžete vydat přes 3 km dlouhým sjezdem zpět k dolní části lanovky, využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, případně využít méně náročnějších rodinných sjezdovek v dolní části střediska.

V těsném sousedství nového objektu stojí dva vleky o délce 450 a 500 metrů provozující i noční lyžování. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Nově také čtyřsedačkovou lanovkou, která byla letos spuštěna.

V těsném sousedství jsou další dvě vyhlášená lyžařská střediska Petříkov a Ostružná. Zde naleznete, mimo jiné, množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním a lyžařskou školu. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenové túry či méně náročné výlety po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. I příznivci paraglidingu si zde přijdou na své, místní kopce jim nabízí množství neobvyklých letových terénů.

Nespornou výhodou tohoto místa je i jeho dopravní dostupnost. Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m n.m., (železniční trať Šumperk - Hanušovice - Jeseník). K tomu se navíc přidávají pravidelné trasy autobusových linek ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Naopak cesta autem z Prahy Vám zabere 3 hodiny, z Brna nebo Ostravy půldruhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje 1 hodinu jízdy.

Popis projektu:

Po úspěšně zrealizované přestavbě bývalého rekreačního zařízení na nové horské apartmány, která byla završena kolaudací v prosinci roku 2006, nyní dochází k výstavbě druhého objektu, který je zároveň završením celého rekreačního komplexu v této lokalitě. Nový objekt čítající 30 bytů vyroste na jižním svahu těsně pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. To vše naleznete v již postaveném apartmánovém domě. Na rozdíl od první etapy si zde zájemci budou moci mimo parkovací stání zakoupit i garáž.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: restaurace, sauna, masáže
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: z Prahy přibližně 3 hodiny, z Brna a Ostravy 1,5 hodiny a z Olomouce 1 hodinu
Termín zahájení výstavby: léto 2008
Termín dokončení výstavby: podzim 2009

Energetický štítek:

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.