Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

Brno - Slatina II
bytové domy

velikost bytů 28 - 69 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od 1.705.370,- Kč

Popis lokality:

Na východním okraji Brna leží městská část Slatina. Spojení s centrem města zajišťují pravidelné linky MHD. Dobrá dopravní dostupnost je velkou výhodou této lokality, ale zdaleka ne jedinou. Slatina se může pochlubit také velmi dobrou občanskou vybaveností. Naleznete zde mateřskou, základní a střední školu, Městský úřad, praktického lékaře, poštu, kino, obchody, restaurace, několik sportovních areálů a mnoho dalších služeb. Za většími nákupy potom můžete vyrazit do nedalekého nákupního a zábavního centra Shopping park Brno, který nabízí síť obchodů a restaurací, dětský koutek atd. Nedaleko lokality se nachází nájezd na dálnici, která ušetří čas strávený při cestě nejen do práce. V blízkém i vzdálenějším okolí naleznete spoustu turistických tras a cyklostezek. K vycházkám láká Černovický hájek, nebo romantické okolí Ponětovického rybníka. Slatina je ideální místo pro ty, co chtějí spojit bydlení v klidné lokalitě s přírodou, ale přitom na dosah všem vymoženostem moderní doby.

Popis projektu:

Nedaleko od již dokončené a zkolaudované první etapy projektu zde začne postupně vyrůstat etapa druhá. V novém projektu zde postupně vyrostou čtyři bytové domy, každý o 44 až 45 bytech. Celý projekt je situován na rovinatém pozemku a plynule naváže na stávající zástavbu rodinných domů, podél ulice Za Kostelem. V nabídce naleznete bytové jednotky 1+kk až 3+kk s balkonem, terasou či předzahrádkou, které jsou svou cenou určeny především pro mladé páry a rodiny s dětmi jako jejich startovací bydlení. Součástí bytových jednotek jsou také sklepy a venkovní parkovací stání. V okolí zástavby bude vysázena zeleň parkové úpravy. Součástí celého areálu budou také dvě klidové zóny určená k odpočinku a hrám dětí.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: Městský úřad, mateřská, základní škola, praktický lékař, pošta, restaurace, sportovní areály atd.
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobus 78, 76, 77, trolejbus 31, 33
Dojezd do centra: přibližně 20 minut
Termín zahájení výstavby: zima 2014 (dům A)
jaro 2016 (dům B)
zima 2014 (dům C)
jaro 2016 (dům D)
Termín dokončení výstavby: jaro 2016 (dům A)
zima 2017 (dům B)
podzim 2016 (dům C) 
podzim 2017 (dům D)

Partneři projektu:

Projekt provádí
Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Energetický štítek:

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.