Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí


257 289 311

Brno - Líšeň
Trnkova

velikost bytů 23 - 46 m²
dispozice 1+kk až 2+kk
cena od 3.474.600,- Kč

Popis lokality:

Tento projekt se nachází na severovýchodním okraji Brna v městské části Brno-Líšeň. Spojení s centrem města zajišťují pravidelné linky MHD, což je jedna z mnoha výhod této lokality. Líšeň je známá svou vynikající občanskou vybaveností zahrnující mateřské, základní a střední školy, Městský úřad, praktického lékaře, poštu, kino, obchody, restaurace, sportovní areály a další služby. Celá severní část Brna, tedy i městská část Líšeň je obklopena zelení. Nedaleko také naleznete vodní nádrž Pod hrádkem nebo vodní nádrž U Kadlcova mlýna. Nádherná příroda zde tvoří vstupní bránu do nedalekého CHKO Moravský kras. Tato místa přímo vybízí k projížďkám na kole nebo k rodinným výletům do přírody. Jedná se o ideální spojení bydlení v klidné lokalitě obklopené zelení, přesto však na dosah vymoženostem moderní doby.

Popis projektu:

Představujeme vám projekt malometrážních startovacích bytů, který se bude nacházet na rovinatém pozemku mezi ulicí Trnkova a Novolíšeňská, jen pár kroků od zastávky MHD. Jedná se o komorní projekt, ve kterém naleznete pouze 27 bytových jednotek 1+kk a 2+kk s balkonem či terasou. Součástí bytů jsou také sklepní kóje a venkovní parkovací stání umístěné na soukromém parkovišti opatřeném závorou a přístupném tak pouze vlastníkům bytů. Tento projekt představuje cenově dostupné, moderní a bezpečné bydlení v žádané lokalitě.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: mateřská a základní škola, střední škola, obchod, praktický lékař, pošta, restaurace, kino, sportoviště atd.
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: Tramvaj MHD 8 do centra
Dojezd do centra: přibližně 12 minut
Termín zahájení výstavby: jaro 2024
Termín dokončení výstavby: podzim 2025

Energetický štítek:

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Na realitním trhu působíme již 23 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3600 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Makléř tohoto projektu
Jaroslav Bříza
603 267 670