Nejdostupnější byty a 
řadové rodinné domy
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Popůvky u Brna
Nad Rybníkem - bytové domy

Popis lokality:

Obec Popůvky naleznete nedaleko západní hranice Brna. Toto místo se v posledních letech stává velice žádanou lokalitou, zejména pro svou dobrou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost a širokou škálu místních i přilehlých sportovišť či zařízení pro trávení volného času. Dopravní spojení s Brnem je takřka ideální. Autobusem se odsud do centra dostanete za necelých 15 minut. Současně nedaleký nájezd na dálnici D1 vám zkrátí čas potřebný k cestě do metropole autem. Co do občanské vybavenosti si obec nezadá s většinou městských částí na okraji Brna. Naleznete zde mateřskou školku, základní školu, obchody, restaurace atd. Obec samotná nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití a relaxaci. Přímo v místě naleznete fotbalové hřiště a tenisové kurty. V letních měsících se můžete osvěžit v jednom ze dvou místních rybníků, které jsou jako stvořené ke koupání či rybaření . V těsném sousedství obce se nachází místní rozsáhlé lesy Borovské vrchoviny, které přímo vybízejí k nerušeným rodinným procházkám či vyjížďkám na kole okolní přírodou. Příznivci golfu jistě uvítají blízkost nedalekého golfového areálu, které jim nabízí jedinečné podmínky pro tuto hru. Popůvky jsou tak ideálním místem pro Váš život a výchovu vašich dětí.

Popis projektu:

Druhá etapa obytného souboru, navazující na právě realizovanou první etapu (řadových rodinných domů), vyroste v klidné části obce, v těsném sousedství místního rybníka. Její horní část bude tvořena zástavbou třípodlažních bytových domů, které v sobě skrývají byty 2+kk a 3+kk. Ke každému z těchto bytu patří také oplocená zahrnuta o velikosti 80 až 120 m² určený pro odpočinek a relaxaci po náročném pracovním dni. Obytný soubor bude zasazen do pozvolného severovýchodního svahu. Z jihu bude oddělen od stávající zástavby zeleným valem vedoucím podél ulice Jihlavská, naproti tomu jeho severní strana bude lemována rybníkem a Augšperským potokem. Díky tomu toto místo svým novým obyvatelům nabízí moderní bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všem vymoženostem moderní doby.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: Mateřská školka, základní škola, obchody, restaurace, sportovní areál (fotbalové hřiště, tenisové kurty, golfové hřiště atd.)
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy IDS - č. 401, 402
Dojezd do centra: přibližně 15 minut
Termín zahájení výstavby: léto 2007
Termín dokončení výstavby: ihned k nastěhování

Partneři projektu:

Energetický štítek:

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.