Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Dnešní doba nahrává levnému bydlení

Developerské společnosti, které nabízejí zajímavé a cenově přiměřené projekty, nemají s jejich prodejem velké problémy. Společnost BEMETT, a.s., jíž se daří prodávat veškeré byty v projektech nejpozději do dvou měsíců po kolaudaci, právě přichází na trh s dalším projektem v současné době nejlevnějších nových bytů v Jesenici u Prahy.

„Sázíme na cenově dostupné bydlení nejen pro mladou generaci, které podle našich průzkumů na trhu momentálně schází. Proto přicházíme s novinkou v podobě levného bydlení v Jesenici u Prahy. Průměrná cena bytů je zde 32 tis. Kč/ m2, a to včetně DPH. Vracíme ceny našich bytů na úroveň roku 2006 a splňujeme tak již nyní prognózy, které predikovaly meziroční snížení cen v nových projektech o 20 % až pro závěr roku,“, uvedl David Tisoň, místopředseda představenstva společnosti. Úspěšné budou podle Davida Tisoně pouze projekty, které se něčím odlišují: cenou, kvalitní lokalitou s dobrou dopravní dostupností a infrastrukturou nebo moderním nízkoenergetickým či pasivním standardem.

V případě projektu Jesenice II. bylo snížení ceny bytů dosaženo důslednou optimalizací nákladů a spoluprací s osvědčenými projektanty a silnou stavební firmou, jež byla schopna včas promítnout požadované slevy také vůči dodavatelům stavebních materiálů. Financování celé výstavby bude zajištěno vlastními prostředky BEMETT, a.s., a dodavatelským úvěrem stavební firmy Konstruktiva Branko, a.s. Za účelem realizace tohoto projektu vzniklo konsorcium obou společností. „V minulosti jsme společně úspěšně zrealizovali tři bytové projekty čítající 273 bytů (Rudná u Prahy – lokalita „Obchodní“, Jesenice u Prahy – lokalita „Mladíkov“ a Praha 10 – Uhříněves – lokalita „V Kuťatech“) o celkovém objemu 670 mil. Kč. To vše je pro klienty zárukou včasného a především kvalitního dokončení celé stavby,“ doplňuje David Tisoň, místopředseda představenstva BEMETT, a.s.

K současné situaci na trhu bydlení se vyjádřil také Filip Endal z poradenské agentury Deloitte, která zpracovala v březnu 2009 prezentovanou studii o dopadech finanční krize v oblasti rezidenčního bydlení v ČR. „Podmínkou úspěchu developerů je v současné situaci znovunalezení ,správné ceny‘ rezidenčních nemovitostí (očekává se návrat k cenám v roce 2006). Výhodným postupem je také klastrování – spojování silných hráčů na trhu za účelem financování, realizace nebo vývoje nových projektů a také minimalizace zálohového financování ze strany klientů. V neposlední řadě můžeme jmenovat zajištění bezpečných hypoték s pojištěním pro případ neschopnosti splácet z důvodu dočasné ztráty příjmu ze zaměstnání,“ uvedl Filip Endal.

Podle Jana Urbana, ředitele společnosti SIMPLY, která patří k významným hypotečním zprostředkovatelům na trhu, způsob financování a cena bytu přímo ovlivňují schopnost zákazníků získat hypotéku. „Vítáme, že projekt v Jesenici toto reflektuje a nabízí možnost hradit cenu bytu až po dokončení hrubé stavby nebo úplném dokončení. Snižuje finanční zátěž pro zákazníka nejen z hlediska počátečního vkladu, ale i během výstavby bytu, tedy v době před jeho užíváním. To ocení především lidé, kteří zároveň hradí nájemné za stávající bydlení.“

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:
Kateřina Wheeler, Euro RSCG Public Relations, Expo 58, Letenské sady 1500, 170 00 Praha 7
T +420 220 397 691, F +420 220 397 601 M +420 724 639 112
E: katerina.wheeler@eurorscg.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz.

Soubory ke stažení: 2009-07-02-dnesni-doba-nahrava-levnemu-bydleni.pdf (dokument PDF, 119 kB)
  2009-07-02-dnesni-doba-nahrava-levnemu-bydleni.doc (dokument DOC, 82 kB)
  2009-05-2009-07-02-dnesni-doba-nahrava-levnemu-bydleni.jpg (obrázek JPG 2500x1875, 1482 kB)

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 3.380 Kč měsíčně. Stačí vám pouze 50.000 Kč a zbytek financování můžete využít hypoteční úvěr.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.