Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Nejlevnější nové byty v Praze meziročně podražily o 11 %, poptávka přesto roste

Nové byty v nejlevnější kategorii Praze a okolí meziročně podražily o 11% a jejich průměrná cena se pohybuje okolo 39,5 tisíc Kč včetně DPH za m2. Uvedl to marketingový manažer developerské společnosti BEMETT Jan Koubík s tím, že poptávka i přes vyšší ceny převyšuje poptávku. „Nejžádanější jsou byty 3+kk, těch bychom momentálně prodali několikanásobně více,“ uvedl Jan Koubík.

Zatímco v předchozích letech měl typický startovací byt velikost 2+kk, současné oživení ekonomiky i příznivé úrokové sazby vedou zájemce o nové bydlení ke koupi větších bytů nebo řadových rodinných domů, dodává Koubík. Developeři se podle něj na tento trend připravili včas a BEMETT proto vedle běžných bytových domů staví hned ve dvou lokalitách i řadové rodinné domy velikosti 4+kk, a to v nejžádanější ceně již od 4 mil. Kč (včetně DPH a tepelného čerpadla).

Ještě větší převis poptávky nad nabídkou je momentálně v Brně, kde už ceny nových startovacích bytů dohnaly cenovou úroveň v pražském regionu. „Brno ještě více než Praha doplácí na nedostatek volných pozemků, určených územním plánem k rezidenční výstavbě. To má za následek současný růst cen bytů v brněnské aglomeraci,“ dodává realitní expert Jan Koubík.Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2016-08-18-nejlevnejsi-nove-byty-v-praze-mezirocne-podrazily-o-11-procent-poptavka-presto-roste.docx

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 3,4 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.