Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Někteří developeři klamou zákazníky neúplnou cenou inzerovaných bytů

Někteří developeři dlouhodobě používají klamavé obchodní praktiky a lákají zájemce o nové byty na nereálné ceny, které se v reálu vyšplhají o desetitíce až statisíce korun. Je tím postižen celý segment realitního trhu bez ohledu na to, zda se jedná o levné nebo naopak luxusní bydlení.

„Nejčastější klamavou praktikou je inzerování ceny bytu bez DPH, která následně zvýší cenu o 21 %. Následuje uvádění ceny bez garážového stání, které výslednou cenu zvedne nejméně o 150 tisíc Kč,“ uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík. Dalším trikem je inzerování nízké ceny za nejméně atraktivní byt, který je v celém bytovém komplexu jeden jediný.

Tímto počínáním jsou poškozování ti developeři, kteří poctivě zveřejňují konečné ceny. „My v BEMETTu dlouhodobě nabízíme nejlevnější nové byty v pražském i brněnském regionu. U některých nabídek to ale nemusí být vždy na první pohled patrné, protože na rozdíl od řady konkurentů důsledně uvádíme konečné ceny bez skrytých doplatků,“ dodal Jan Koubík.

Zájemcům o nové bydlení proto doporučuje, aby po developerovi vždy žádali informaci o konečné kupní ceně v které je obsaženo veškeré příslušenství, a nespokojili se jen s letáky nebo jinými reklamními materiály.

Nejčastější skryté doplatky za nové byty

chybějící DPH 21%: +250 až 500 tisíc Kč

chybějící garážové stání: +150 až 300 tisíc KčVíce informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2013-03-01-nekteri_developeri_klamou_zakazniky_neuplnou_cenou_inzerovanych_bytu.pdf
2013-03-01-nekteri_developeri_klamou_zakazniky_neuplnou_cenou_inzerovanych_bytu.doc

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.