Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Sleva 10 % na dokončené byty v Jesenici je prodloužena až do 31. července

Mimořádná sleva 10 % na dokončené byty v Jesenici „V Roháči“ je prodloužena až do 31. července letošního roku. Cena těchto nejlevnějších nových bytů v pražském regionu se tak nyní pohybuje od 31.950 do 34.920 Kč/m2 vč. DPH.

„V červnu jsme díky akční ceně v Jesenici doprodali 32% zkolaudovaných bytů, v celém projektu nám jich momentálně zbývá posledních 19,“ uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík a dodal, že v jesenickém projektu “V Roháči“ již bylo od roku 2010 prodáno přes 163 bytů za běžné ceny. „K dočasnému cenovému zvýhodnění jsme teď přistoupili jen u dokončených bytů, u kterých si už zákazníci nemohou vybrat vlastní materiály v interiéru. U nově stavěných bytů aktuálně žádné finanční slevy neposkytujeme,“ dodal Jan Koubík. Lokalita v Jesenici u Prahy podle něj patří k těm cenově stabilním, kde nelze očekávat výraznější zlevňování ani v budoucnosti.

Developerská společnost BEMETT a.s. se na výstavbu levných „startovacích“ bytů a domů zaměřuje už od roku 2000. Za tu dobu postavila už 1200 bytových jednotek v pražském a brněnském regionu a také na horách. V červnu zahájila výstavbu dalších domů o celkovém počtu 82 bytů v Jinočanech v okrese Praha-západ a také v brněnské čtvrti Slatina.Kontakt pro média:
Koubík Jan, marketing manager
BEMETT, a.s.
T: 257 289 310, M: 731 156 559
E: koubik@vasebyty.cz

O společnosti:

Společnost BEMETT, a.s., působí na tuzemském realitním trhu již dvanáctým rokem. Za dobu své existence společnost úspěšně zkolaudovala přes 1200 bytových jednotek a rodinných domů. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v pražské a brněnské aglomeraci. Více informací na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Soubory ke stažení:
2012-07-02-sleva-na-nejlevnejsi-nove-byty-prodlouzena-do-31-cervence.pdf
2012-07-02-sleva-na-nejlevnejsi-nove-byty-prodlouzena-do-31-cervence.doc

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 3,4 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie A - mimořádně úsporné stavby, nebo kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Na realitním trhu působíme již 15 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 2200 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.