Nejdostupnější byty a 
řadové rodinné domy
Otevírací doba
pondělí - pátek, 700 - 1600
257 289 311

Ramzová v Jeseníkách
horské apartmány II

velikost bytů 30 - 63 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od

Popis lokality:

Objekt horských apartmánů se nachází v malé osadě Ramzová. Tato horská obec se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Mimo jiné zde naleznete jedinou sedačkovou lanovku v Jeseníkách, která vede na vrchol Šeráku, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do nadmořské výšky 1380 metrů. V zimním období se odtud můžete vydat přes 3 km dlouhým sjezdem zpět k dolní části lanovky, využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, případně využít méně náročnějších rodinných sjezdovek v dolní části střediska.

V těsném sousedství nového objektu stojí dva vleky o délce 450 a 500 metrů provozující i noční lyžování. Celkově se areál Ramzové může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 6 km sjezdových tratí. Nově také čtyřsedačkovou lanovkou, která byla letos spuštěna.

V těsném sousedství jsou další dvě vyhlášená lyžařská střediska Petříkov a Ostružná. Zde naleznete, mimo jiné, množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním a lyžařskou školu. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenové túry či méně náročné výlety po okolí. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. I příznivci paraglidingu si zde přijdou na své, místní kopce jim nabízí množství neobvyklých letových terénů.

Nespornou výhodou tohoto místa je i jeho dopravní dostupnost. Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m n.m., (železniční trať Šumperk - Hanušovice - Jeseník). K tomu se navíc přidávají pravidelné trasy autobusových linek ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Naopak cesta autem z Prahy Vám zabere 3 hodiny, z Brna nebo Ostravy půldruhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje 1 hodinu jízdy.

Popis projektu:

Po úspěšně zrealizované přestavbě bývalého rekreačního zařízení na nové horské apartmány, která byla završena kolaudací v prosinci roku 2006, nyní dochází k výstavbě druhého objektu, který je zároveň završením celého rekreačního komplexu v této lokalitě. Nový objekt čítající 30 bytů vyroste na jižním svahu těsně pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. To vše naleznete v již postaveném apartmánovém domě. Na rozdíl od první etapy si zde zájemci budou moci mimo parkovací stání zakoupit i garáž.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: restaurace, sauna, masáže
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: z Prahy přibližně 3 hodiny, z Brna a Ostravy 1,5 hodiny a z Olomouce 1 hodinu
Termín zahájení výstavby: léto 2008
Termín dokončení výstavby: podzim 2009

Partneři projektu:

Energetický štítek:

Na realitním trhu působíme již 15 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 2200 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.